Internetový marketing

Tvorba webových prezentací

Pokud nemáte vlastní webovou prezentaci, případně uvažujete o předělání Vaší stávající webové prezentace je důležité si stanovit cíle, které má webová prezentace plnit. Stanovení těchto cílů je základním kamenem pro vytvoření moderní a úspěšné webové prezentace.

Webová prezentace - fáze projektu

V první fázi od Vás zjistíme požadavky na novou webovou prezentaci (rozsah, obsahová část jednotlivých sekcí, grafika). Na základě těchto informací bude stanovena nezávazná cenová kalkulace. Po jejím schválení a dodání podkladů bude přistoupeno k další fázi, kterou je tvorba grafického návrhu.

V okamžiku, kdy je grafický návrh schválen, pokračujeme již v samotné implementaci Vaší nové webové prezentace. V průběhu této fáze (pokud již nebylo provedeno dříve) je nutné z Vaší strany připravit podklady pro naplnění obsahové části webová prezentace, což je poslední fáze před samotným přehráním webové prezentace na Vaši doménu. Během realizace webového projektu s Vámi budeme průběžně komunikovat, aby se včas zabránilo případným nejasnostem.

Webové standardy

Nabízíme tvorbu webových prezentací s důrazem na dodržování moderních webových standardů. Webová prezentace se tak rychle a bezproblémově zobrazí ve všech hlavních webových prohlížečích (MS Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera).

Tvorba webových prezentací - technologie

Při tvorbě webových prezentací používáme tyto technologie:

XHTML
dodržujeme syntaxi jazyka XHTML pro tvorbu webových stránek
CSS
grafická podoba jednotlivých XHTML prvků je zajištěna pouze pomocí kaskádových stylů, čímž se sníží velikost dokumentu oproti starším přístupům při tvorbě www stránek a tím i jejich rychlost načtení
PHP, SQL, MySQL
pro tvorbu dynamických webových stránek a komunikaci s databází MySQL používáme jazyk PHP spolu s databázovým jazykem SQL

Tvorba webových prezentací - cenová kalkulace

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, abychom zajistili, že webová prezentace bude plnit všechny jeho cíle a požadavky. Z tohoto důvodu není možné dopředu stanovit konkrétní cenu, aniž bychom znali Vaše přání a potřeby.

Pro zaslání nezávazné cenové kalkulace nás neváhejte kontaktovat. Pokud to bude možné, zašlete nám přibližný rozsah, stručný popis funkčnosti webové prezentace a požadavky na grafické ztvárnění.

Pro případné doplňující informace Vás zkontaktujeme a poté připravíme cenovou kalkulaci na tvorbu Vaší nové webové prezentace.

Internetový marketing, redakční systém - cenová kalkulace

Cena za službu Internetový marketing bude stanovena na základě specifikace Vašich požadavků. Možností je vybrat si konkrétní službu jakožto jednorázovou činnost nebo se zaměřit na dlouhodobější spolupráci v rámci průběžné správy internetového marketingu pro Vaši webovou prezentaci.

Cena za zapojení redakčního systému pro správu Vaší webové prezentace bude určena v závislosti na rozsahu a požadavcích na aktualizaci obsahové části webové prezentace.

Poznámka: Firma není plátcem DPH.


Copyright © 2004 - 2018 Internetový marketing (SEO, webdesign) | Mapa webu

Optimalizace pro vyhledávače Filmová hudba, scénická hudba Fotografování Signmaking, grafické práce

Klávesy Yamaha se řadí mezi špičkové klávesové nástroje na trhu. Sháníte netradiční dárky pro Vaše blízké? Co třeba vyzkoušet zážitky jako dárek. Mezi oblíbené zážitky se řadí např. Pivní lázně. Pořídili jste si nový byt či rodinný dům? Nechte stěhování na opravdové profesionály: Hořice, Jičín, Trutnov či Mladá Boleslav. Máte plnou hlavu starostí. Co si užít relaxace v podobě thajské masáže?