Internetový marketing

Realizované projekty (www prezentace, internetový marketing)

Pokud si chcete zobrazit kompletní webovou prezentaci, která se nachází v referenčním seznamu, klikněte na její název případně na obrázek dané webové prezentace.

Máte zájem o zaslání nezávazné cenové kalkulace? Využijte uvedené kontaktní údaje a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Zemní práce Chrudim a okolí
Zemní práce Chrudim a okolíTvorba nové webové prezentace pro firmu Karel Kos. Prezentace je zaměřena na propagaci služeb v oblasti zemních a výkopových prací zejména pro kraj Pardubický a kraj Vysočina. Firma nabízí své služby jak pro stavební firmy, tak pro soukromé osoby.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Palivové dřevo Chrudim
Palivové dřevo ChrudimTvorba nové webové prezentace pro firmu AZ Consulting s r.o. Prezentace je zaměřena na prodej palivového dřeva v lokalitě Chrudim a okolí s možností online objednávky. Firma nabízí především zpracování, dopravu a prodej palivového dřeva (štípané a neštípané).
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, JS

AXIS Fyzioterapie - Hořice
AXIS FyzioterapieTvorba nové webové prezentace pro firmu AXIS Fyzioterapie mezi jejíž hlavní činnosti patří léčebná rehabilitace, fyzioterapie, cvičení, masáže a relaxace. AXIS Fyzioterapie doplňuje spektrum rehabilitační péče v Hořicích.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, JS

Petráčkovy hořické trubičky
Petráčkovy hořické trubičkyTvorba nové webové prezentace pro firmu Petráčkovy hořické trubičky do jejíhož sortimentu kromě jiného patří klasické a plněné hořické trubičky, včetně diabetických výrobků.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Restaurace BOHEMA, Hořice
Restaurace BOHEMATvorba nové webové prezentace pro restauraci Bohema v Hořicích, která disponuje kapacitou 60 míst, s odděleným salonkem pro 26 osob. Dále je k dispozici zahradní restaurace s celkovou kapacitou 70 míst.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Zahradní svět - Šárka Talácková
Zahradní svět - Šárka TaláckováTvorba nové webové prezentace pro firmu Zahradní svět - Šárka Talácková, jejíž hlavní náplní jsou realizace aranžmá a zeleně v interiéru a v neposlední řadě i realizace zahrad a veřejné zeleně.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Kamen-Čechy, s.r.o.
Kamen-Čechy, s.r.o.Tvorba nové webové prezentace pro společnost Kamen-Čechy, s.r.o., která se zabývá dlouhodobě dovozem a prodejem chorvatského mramoru a vápence. Společnost je zástupcem firmy Kamen,d.d. pro Českou republiku.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Clever Money, s.r.o.
Clever Money, s.r.o.Tvorba nové webové prezentace pro společnost Clever Money, s.r.o., která pro Vás zpracuje veškeré podklady nutné pro insolvenční řízení tak, aby formálně splňovaly zákonem daná kritéria pro povolení oddlužení.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Auto Vítek - prodej a výkup vozidel a motocyklů
Auto Vítek - prodej a výkup vozidel a motocyklůTvorba nové webové prezentace pro firmu Auto Vítek, která se zabývá prodejem, výkupem, komisním prodejem aut a motocyklů včetně zajištění financování. Zákazníkům dále nabízí prodej použitých i nových náhradních dílů na auta či motocykly.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Hořické trubičky Jana Kubištová - JANKA
Kubištovy Hořické trubičkyTvorba nové webové prezentace pro firmu Jana Kubištová - JANKA, která se zabývá výrobou a distribucí Pravých Hořických trubiček, oplatků či trojhránků dle originální receptury. Výroba Hořických trubiček splňuje veškeré požadavky Evropské Unie.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Ubytovna Mileta, Hořice
Ubytovna Mileta, HořiceTvorba nové webové prezentace pro Ubytovnu Mileta a.s., na které naleznete kompletní informace o možnostech ubytování v Hořicích.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Petr Sobotka - podlahové krytiny
Petr Sobotka - podlahové krytinyTvorba nové webové prezentace pro firmu Petr Sobotka - podlahové krytiny, která se zabývá prodejem a pokládkou všech typů podlahových krytin (plovoucí podlahy, PVC podlahy, kobercové krytiny atd.).
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

Kamenosochařství Tomáš Hála
Kamenosochařství Tomáš HálaTvorba nové webové prezentace pro firmu Kamenosochařství Tomáš Hála, která se zabývá dovozem a zpracováním žuly, mramoru, travertinu, onyxu a pískovce.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

Palivové dřevo Petr Kos
Palivové dřevo Petr KosTvorba nové webové prezentace pro firmu Palivové dřevo Petr Kos, která nabízí kompletní služby v lesnictví včetně zpracování palivového dříví, dopravy a prodeje palivového dřeva.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

Masáže-thajské.eu - tradiční thajská medicína
Masáže-thajské.euTvorba nové webové prezentace, která se věnuje thajské léčebné metodě ve formě thajské masáže. Thajské masáže jsou součástí tradiční thajské medicíny, která je oficiálně uznávaným systémem zdravotní péče v Thajsku. Základním principem thajské masáže, na němž je postavena léčebná část masáží, je práce s energií.
Použité technologie: XHTML, CSS, SEO

Stěhování bez dřiny
Stěhování bez dřinyTvorba nové webové prezentace pro firmu Stěhování bez dřiny, která nabízí kompletní stěhovací služby jak pro domácnosti, tak pro firemní zákazníky. Firma nabízí rovněž stěhování v horských či nepřístupných oblastech, stěhování pian či vyklízení bytových a nebytových objektů.
Vybrané lokality pro stěhování: Poděbrady, Vysoké Mýto, Kolín, Nymburk
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

E-KONTROLA s.r.o. - kontrola nemocných zaměstnanců
Reference - E-KONTROLA s.r.o.Tvorba nové webové prezentace pro společnost E-KONTROLA s.r.o., která se zabývá projektem Kontroly dočasně práce neschopných zaměstnanců.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

Pivní-lázně.eu - léčebná procedura
Pivní-lázně.euTvorba nové webové prezentace, která se věnuje léčebné proceduře známé pod jménem pivní lázně. Pivní lázně celkově přispívají k zlepšení obranyschopnosti lidského těla.
Použité technologie: XHTML, CSS, SEO

Amok - signmaking, grafické práce, dekorace z polystyrenu
Reference - Amok reklamaTvorba nové webové prezentace pro firmu AMOK reklama, mezi jejíž služby patří signmaking, plastická reklama, dekorace z polystyrenu, orientační a výstavní systému a další grafické práce.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

FJ Podlahy - podlahové krytiny
Reference - FJ PodlahyGrafický návrh a implementace webové prezentace firmy FJ Podlahy - Martin Juriček, která se zabývá návrhy, prodejem a pokládkou podlahových krytin (plovoucí podlahy, koberce, PVC, linoleum).
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

KINSKÝ média s.r.o. - oficiální materiály měst (brožury měst)
Reference - KINSKÝ média s.r.o.Grafický návrh a implementace webové prezentace společnosti KINSKÝ média s.r.o., která se zabývá vydáváním oficiálních materiálů městských úřadů a měst.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

EUROOKNA CZ s.r.o. - výroba eurooken, eurodveří
Reference - EUROOKNA CZ s.r.o.Grafický návrh a implementace webové prezentace firmy EUROOKNA CZ s.r.o., která se zabývá výrobou a dodávkou dřevěných eurooken, vchodových dveří, vnitřních dveří včetně dovozu a odborné montáže.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

AZ CONSULTING s.r.o. - účetnictví, daně, mzdy
Reference - AZ CONSULTING s.r.o.Grafický návrh a implementace webové prezentace účetní a poradenské firmy AZ CONSULTING s.r.o., která se specializuje především na oblast vedení účetnictví a daňové evidence (DPH, daň z příjmu, mzdy, silniční daň aj.) pro firmy všech velikostí.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

EKO-PRO CZ s.r.o. - nízkoenergetické rodinné domky na klíč
Reference - EKO-PRO CZ s.r.o.Grafický návrh a implementace webové prezentace společnosti EKO-PRO CZ s.r.o., která se zabývá realizací nízkoenergetických rodinných domků ze stavebního systému Ekopanel.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP
Vytvořeno pro firmu Open IT.

Tomáš Podzimek - podlahové krytiny
Reference - Tomáš PodzimekGrafický návrh a implementace webové prezentace pro firmu Tomáš Podzimek, která zajišťuje kompletní řešení v oblasti prodeje, montáže a údržby podlahových krytin.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

Václav Macák - fotografie, fotografování
Reference - Václav MacákGrafický návrh a implementace webové prezentace Václava Macáka, zaměřená na fotografování zejména pak na amatérskou fotografii (Makro, Příroda, Lidé).
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

Miroslav Vobořil - hudební skladatel filmové a scénické hudby
Reference - Miroslav VobořilGrafický návrh a implementace webové prezentace Miroslava Vobořila, hudebního skladatele filmové a scénické hudby.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SEO

Svartech, spol. s r.o. - svařovací technika a materiál
Reference - Svartech, spol. s r.o.Grafický návrh a implementace webové prezentace firmy Svartech, spol. s r.o., která nabízí služby všem, kteří se zabývají svařováním a dělením kovových materiálů.
Použité technologie: XHTML, CSS, PHP


Copyright © 2004 - 2018 Internetový marketing (SEO, webdesign) | Mapa webu

Optimalizace pro vyhledávače Filmová hudba, scénická hudba Fotografování Signmaking, grafické práce

Klávesy Yamaha se řadí mezi špičkové klávesové nástroje na trhu. Sháníte netradiční dárky pro Vaše blízké? Co třeba vyzkoušet zážitky jako dárek. Mezi oblíbené zážitky se řadí např. Pivní lázně. Pořídili jste si nový byt či rodinný dům? Nechte stěhování na opravdové profesionály: Hořice, Jičín, Trutnov či Mladá Boleslav. Máte plnou hlavu starostí. Co si užít relaxace v podobě thajské masáže?