Internetový marketing

Redakční systém, správa webové prezentace

Vlastníte webové stránky a chtěli byste si sami aktualizovat jejich obsah? V tomto případě Vám nabízíme rovněž možnost vytvoření redakčního systému na míru Vašim požadavkům. Redakční systém umožňuje rychlou a pohodlnou aktualizaci informací bez nutnosti znalosti jazyka HTML.

Cílem každé webové prezentace by měl být v první řadě kvalitní a aktuální obsah. Pokud budete potřebovat aktualizovat některé sekce webové prezentace např. jednou týdně či častěji je pro Vás vhodné použití redakčního systému. V opačném případě je možné využít našich služeb, kdy Vámi dodané podklady sami začleníme do Vaší webové prezentace (texty a obrázky upravíme a vhodně naformátujeme).

Individuální přístup

Vždy preferujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi, abychom našli vhodné řešení splňující jeho požadavky. V případě potřeby je možné některé sekce spravovat přes redakční systém a zbylou část webové prezentace aktualizovat s naší pomocí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Copyright © 2004 - 2018 Internetový marketing (SEO, webdesign) | Mapa webu

Optimalizace pro vyhledávače Filmová hudba, scénická hudba Fotografování Signmaking, grafické práce

Klávesy Yamaha se řadí mezi špičkové klávesové nástroje na trhu. Sháníte netradiční dárky pro Vaše blízké? Co třeba vyzkoušet zážitky jako dárek. Mezi oblíbené zážitky se řadí např. Pivní lázně. Pořídili jste si nový byt či rodinný dům? Nechte stěhování na opravdové profesionály: Hořice, Jičín, Trutnov či Mladá Boleslav. Máte plnou hlavu starostí. Co si užít relaxace v podobě thajské masáže?